Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorskacheck

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

adres:ul. Waliców 20, Warszawa

telefon:22 624-06-47
telefon 22 620-10-17, 22 624-65-05

 www.walicow.medserwis.pl

e-mail:lspo@op.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Pn-Pt w godzinach 8:00 - 20:00 (Kasa czynna od 8:00-19:30)

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia plastycznaDermatolodzyDiabetolodzyDietetycyEndokrynolodzyFizjoterapeuciGastrolodzyGinekolodzyHematolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyNefrolodzyNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyPsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRehabilitanciReumatolodzySeksuolodzyUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl

W Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej przyjmuje wielu wybitnych specjalistów z Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Serdecznie zapraszamy!
Dogodna lokalizacja blisko centrum Warszawy przy ul. Waliców 20 znacznie ułatwia dotarcie do nas z różnych stron miasta.
Umów wizytę telefonicznie 22 624-06-47, 22 620-10-17, 22 624-65-05
rejestracja on-line
Punkt pobrań czynny w poniedziałki, środy, piątki 8:00-10:00
Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zatrudnia wielu wybitnych lekarzy specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali przez długie lata pracy w specjalistycznych centrach medycznych i szpitalach.
Bogaty dorobek zawodowy i naukowy naszych lekarzy specjalistów, to nie wszystko co mogą zaoferować pacjentom, równie ważny jest ich życzliwy stosunek do problemów pacjenta i umiejętność rozwiązania jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy.
Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, że w wielu przypadkach skuteczne leczenie uzależnione jest od szybkiej i precyzyjnie postawionej diagnozy. Wczesna diagnostyka i wdrożenie prawidłowego leczenie zapobiega rozwojowi choroby i jest gwarancją sukcesu w leczeniu wielu chorób również tych, które zagrażają życiu człowieka.
Pracę naszych lekarzy specjalistów docenili pacjenci przyznając Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej Laur w prestiżowym Konkursie Orły Medycyny 2018.
Drodzy Pacjenci dziękujemy za przyznane nam wyróżnienie. Cieszymy się, że zostały docenione kompetencje naszych lekarzy specjalistów i wysoki standard świadczonych przez nas usług. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, będziemy starali się sprostać Państwa oczekiwaniom.
medserwis.pl

Zapraszamy na badania:

- USG pełny zakres , w tym USG ortopedyczne dynamiczne
- Doppler kolorowy aparat najnowszej generacji

- Echo serca
- Holter EKG i ciśnieniowy

- Badania EEG
- Badania spirometryczne

- Pole widzenia

- Badania analityczne szeroki panel badań

- Badania cytologiczne, HPV, Helicobacter pyroli, immunologiczne

- Badania biopsyjne

- Badania w diagnostyce raka sutka " Panel sutkowy"

Ceny konkurencyjne

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.